Naše PUB video

09.08.2011 20:27

Už dávno som hral pod nickom FULLER ale stale mi to ostane ....

Tu je demo ktore sme natacali...

Som tam ja a SecuriTy

                                              CHELSEA

Pozrite si

 https://www.youtube.com/watch?v=ETkt22C-d9M 

 

Alebo priamo na našej stránke vo video galérii.