Naše PUB video
09.08.2011 20:27
Už dávno som hral pod nickom FULLER ale stale mi to ostane ....
Tu je demo ktore sme natacali...
Som tam ja a SecuriTy
CHELSEA
Pozrite si
https://www.youtube.com/watch?v=ETkt22C-d9M
Alebo priamo na našej stránke vo video galérii.