Začína sa forúm, možno aj liga...
18.08.2011 15:45
Od včerajška naplno funguje naše FÓRUM
Včera poobede začalo fungovať naše fórum na ktoré sa dostanete cez odkaz v zložke s názvom fórum. Sú v ňom zatial 3 rôzne kategórie a to Pokec, prihlášky do klanu a kategória ohladne clan warov. OZNAM PRE ČLENOV: Bolo by dobré keby sa každý z nás...